Свої перемоги присвятили загиблим героям.

3 січня в приміщенні Хотинського спорткомплексу розпочалась чергова відкрита першість з футзалу серед юнаків 2006-2008 р.н. В чемпіонаті приймають участь вісім команд і грають за круговою системою по вівторках  на протязі зимових  канікул.  Юнацька команда села Клішківці  провела дві зустрічі  з однолітками з села Рокитне Чернівецького району та командою ДЮСШ  міста Хотин. В обох цих матчах наші юні спортсмени святкували перемоги - 5:3 та 6:0. Свої перемоги вони присвятили нашим Героям : Хомандяку Роману Михайловичу і Ніврянському Олегу Анатолійовичу, яких в цей день провели в останню дорогу.

20:39 03.01.2023

Сьогодні,  03 січня Клішковецька громада попрощалася з двома своїми кращими синами, які поклали життя за свободу та незалежність України.

У селі Шилівці попрощалися  з мужнім захисником  НІВРЯНСЬКИМ ОЛЕГОМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ, який  28 грудня 2022 року, захищаючи Україну від російської агресії, під містом Бахмут Донецької області отримав смертельне поранення не сумісне з життям.

17:48 03.01.2023

Сотні людей у селі Клішківці  провели в останню дорогу  мужнього воїна прикордонника, РОМАНА МИХАЙЛОВИЧА ХОМАНДЯКА, який 28 грудня 2022 року, захищаючи Україну від російської агресії, загинув в селі Чернещина Ізюмського району Харківської області.

17:38 03.01.2023

Привітання сільського голови з Новим 2023 роком

Дорога Клішковецька громадо! Вітаю всіх з Новим 2023 роком!  Бажаю щоб Новий рік приніс нам довгоочікувану та омріяну Перемогу. Захоплююсь та дякую усім, хто приймаючи участь у волонтерському русі громади, докладає максимум зусиль для її наближення. У 2023 році на нас чекає багато роботи. Однак ми гідно подолаємо усі виклики, адже повномасштабна війна згуртувала нас і зробила сильнішими. У ворога нічого не вийде. Дякую наших хлопцям захисникам, що зводять нанівець усі плани агресора. Бажаю у новому році всім натхнення, сил і міцної віри. Нехай панує мир і добро! Ми вистоїмо та переможемо! Безпечних і спокійних свят! З повагою сільський голова Віктор ДРОНЬ

09:00 01.01.2023

Гіркий біль втрати знову чорним крилом торкнувся Клішковецької громади

Гіркий біль втрати знову чорним крилом торкнувся Клішковецької громади. У боях з російськими окупантами був важко поранений та помер житель села Шилівці –ОЛЕГ НІВРЯНСЬКИЙ. Син, брат, чоловік, батько...

15:26 31.12.2022

ЖАХЛИВА ЗВІСТКА З ФРОНТУ

Жахлива звістка із фронту сколихнула  Клішковецьку громаду. Трагічна смерть обірвала життя уроженця села Клішківці РОМАНА ХОМАНДЯКА. Надзвичайно страшно усвідомлювати, що РОМАНА уже немає… Він здобув вічне життя, захищаючи нашу незалежність від російської навали. Син, брат, друг, побратим… До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб заспокоїти рідних та близьких.

12:34 29.12.2022

Наталію МЕЛЬНИЧУК нагороджено нагрудним знаком "Зірка космонавта Каденюка"

.28 грудня 2022-го у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулося урочисте нагородження в зв’язку з 25-ою річницею польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка нагрудним знаком «Зірка космонавта Каденюка» від Аерокосмічного товариства України.

11:53 29.12.2022

І знову перемога наших талановитих дітей. Гран прі!!!

Дякуємо "Фестивальному центру "SuperStar" за високу оцінку роботи учнів Клішковецької музичної школи імені Василя Фокшука. Та можливість за виручені кошти від участі в даному конкурсі, долучитись до чудової передноворічної благодійної допомоги діточкам Бердянська. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

16:43 28.12.2022

ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО»  отримав подарунок за проєктом "Школа в коробці"

ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО» отримав подарунок за проєктом "Школа в коробці"

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ - є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни.

13:33 28.12.2022