РАЗОВА ГРОШОВА ВИПЛАТА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 31.07.2023 15:37

Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує! Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 року № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» передбачено здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України.

Одержувачам грошової допомоги, які отримують пенсію (щомісячне довічне грошове утримання), виплата разової грошової допомоги здійснюватиметься разом з пенсією (щомісячним довічним грошовим утриманням) загальною сумою, шляхом включення допомоги до відомостей (списків) на виплату пенсій (щомісячного довічного грошового утримання).

Установи Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Головного управління Національної гвардії, Національної поліції, Національного антикорупційного бюро, Державної податкової служби, Державної митної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Служби судової охорони, Міністерства юстиції, Управління державної охорони, Адміністрації Державної прикордонної служби, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Офісу Генерального прокурора, Державної судової адміністрації, Державної спеціальної служби транспорту, інші утворені відповідно до законів військові формування, підприємства, установи, організації мають подати до 1 серпня поточного року до сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформацію, за встановленою Пенсійним фондом України формою, щодо осіб (за категоріями), які мають право на отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України і не перебувають на обліку в Пенсійному фонді України, як одержувачі виплат.

Наголошуємо на коректності заповнення банківських реквізитів та достовірності даних!

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.