Відбулося пленарне засідання 28-ої сесії сільської ради VІІІ скликання

Дата: 04.08.2023 14:38

04 серпня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 28-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На сесії були присутні 15 депутатів сільської ради, які  прийняли рішень.

Затвердили:

Звіт про виконання сільського бюджету Клішковецької територіальної громади за І півріччя 2023 року;

Звіт про використання коштів резервного фонду за липень 2023 року;

Зведений кошторисний розрахунок на капітальний ремонт частини (відновлення покриття) ділянки вул. Струмінського в с Клішківці.

Перейменували вулицю Лісову та провулок Лісовий в селі Клішківці на вулицю та провулок Василя МОЙСЕЄНКА.

Внесли зміни до:

сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2023 рік;

Програми розвитку та фінансової підтримки НКП «Клішковецький ЦПМСД  на 2021 – 2023 роки

рішення Клішковецької сільської ради від 14.07.2021 року №238/08/2021 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Клішковецької територіальної громади»

Встановили заохочувальні відзнаки Клішковецької сільської ради: Почесну грамоту та Подяку та затвердили Положення про порядок представлення до нагороди.

Прийняли 2 рішення з земельних питань.

Фото без опису

Усі рішення двадцять восьмої сесії сільської ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації»