«Реалізація Концепції Нової української школи»

20 вересня 2019 року на базі центру економічного зростання Клішковецької ОТГ відбувся вебінар між педагогами Клішковецької громади та Відкритою управлінською студією в он-лайн режимі «Реалізація Концепції Нової української школи», з метою обговорення окремих аспектів забезпечення якісного освітнього процесу в закладах освіти області.

14:06 20.09.2019

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади "Полянський НВК"

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 55-ої сесії Клішковецької сільської ради УІІ скликання від 19.07.2019 року №627/55/2019   16.09.2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Полянського НВК.  Бажання взяти участь у конкурсі виявила  Івасюк Орися Миколаївна, яка працювала на даній посаді згідно строкового трудового договору (контракту) до 30.08.2019 року.

16:21 19.09.2019

Тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток»

У центрі економічного зростання Клішковецької ОТГ спільно з Хотинською районною філією Чернівецького обласного  центру зайнятості був проведений тренінг фахівцем Семенов С.В.  на тему: . Основними завданнями тренінгу було виявлення професійних цілей та мети:

11:37 19.09.2019

Система харчової безпеки (НАССР)

Ознайомлення підприємців Клішковецької громади з «Системою харчової безпеки (НАССР): Розробка документації та впровадження вимог законодавства в сфері харчової безпеки.»

15:19 17.09.2019

16 - 20 вересня 2019 року податківці на он-лайн зв'язку!

16 - 20 вересня 2019 року податківці на он-лайн зв'язку! Головне управління ДПС у Чернівецькій області 16 - 20 вересня 2019 року проводить он-лайн «ПОДАТКОВИЙ ЛІКБЕЗ» на тему «Сплата підприємцями єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у 2019 році: розмір внеску, термін подання звітності, наймані працівники». Обговорення та запитання в коментарях до цієї публікації у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/sfs.chernivtsi/) або за телефоном 0372(54-55-76). Запрошуємо платників до діалогу. Маєте питання – запитуйте!

12:29 17.09.2019

Профільне заняття з англійської мови

У центрі економічного зростання Клішковецької ОТГ було проведено профільне заняття з англійської мови з лінгвістом Тимко О.Г.. Учні профільних занять мають можливість працювати по підручниках Oxford  «Solutions».

12:17 17.09.2019

17 вересня – свято всіх рятівників України.

З Днем рятівника, наші герої! Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Дяка вам та найкращі побажання – щастя, здоров’я та добробуту! Зі святом!

11:59 17.09.2019