Дата: від до Скинути

З 01.10.2019 за порушення встановлених граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних в ЄРАН застосовуються штрафи

11:16 30.09.2019

Що таке нове харчове законодавство України

? Що воно дає бізнесу та споживачам? Хто такі оператори ринку? Що таке простежуваність у харчовому законодавстві? Крок вперед – крок назад? Не до кінця розумієте систему «від лану до столу»? Що таке НАССР та як його правильно читати? Коли і хто має впровадити процедури, засновані на принципах НАССР? Чому гігієнічні вимоги є настільки важливими?

15:33 25.09.2019

До облікових даних підприємств при зміні посадових осіб необхідно вносити зміни

Який порядок внесення змін до облікових даних ЮО та їх відокремлених підрозділів, відомості щодо яких містяться в ЄДР (призначення тимчасово виконуючого обов'язків керівника; зміна керівника, головного бухгалтера, місця знаходження, тощо)?

13:25 24.09.2019