Робота над Стратегією розвитку Клішковецької громади до 2027 року продовжується.

Дата: 23.07.2021 10:10

22 липня 2021 року відбулася чергова зустріч робочої групи з розробки Стратегії розвитку Клішковецької територіальної громади до 2027 року.

Фото без опису

У ході роботи обговорили результати опитування жителів 12 населених пунктів громади стосовно основних проблем та бачення жителями майбутнього розвитку громади .

Допомогу у процесі розробки Стратегії надають незмінні консультанти експерти FRDL Dawid Hoinkis, Олег Карий та Тарас Рашкевич.

Обговорили попередній  SWOT-аналіз, а також на розгляд робочої групи представлено бачення розвитку громади.

Робоча група напрацювала своє бачення за кожним компонентом розвитку громади – Економіка, Довкілля і туризм, Інфраструктура і використання території, Місцева влада, Суспільство, людський капітал.

Візит до громади та зустрічі проведено в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Клішковецька СТГ є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.