Ще один офлайн, продовжуємо роботу над Планом покращення послуги

Дата: 05.08.2021 20:40

Сьогодні у приміщенні сесійної зали Клішковецької сільської ради відбулася  ще одна зустріч Робочої групи по розробці Плану покращення пріоритетної послуги -  «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг"",  визначеною за результатами опитування мешканців громади.

На це засідання завітали консультанти DOBRE у компоненті покращення послуги Олександр Муратов та Максим Бурдавіцин, які пояснили тонкощі написання заявки по покращенню послуги та основні вимоги при закупівлі техніки.

З експертом програми DOBRE Оленою Балуєвою продовжили працювати над операційними цілями та зосередилися на понтенційних проектах, які можна реалізувати у рамках кожної стратегічної цілі.
Захід відбувся в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Клішковецька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.