Кілька буковинських громад спільно із сусідами з суміжних областей перетворюватимуть Дністровський каньйон на потужний туристичний магніт

Дата: 26.07.2021 16:55

Міністерство розвитку громад і територій зареєструвало договір про міжмуніципальну співпрацю 33 громад з 4 областей України в межах проекту з розвитку туристичного потенціалу Дністровського каньйону, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у неділю.

"33 українських громади будуть співпрацювати для розвитку туристичного потенціалу Дністровського каньйону. Цього тижня Мінрегіон зареєстрував договір про міжмуніципальну співпрацю громад з Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей в межах проекту DNISTER CANYON", - написав Шмигаль у Facebook.

Він зазначив, що завдяки співпраці громади зможуть залучати для розвитку інфраструктури як кошти державного бюджету, так і кошти міжнародних фінансових організацій.

"Реалізація проекту допоможе перетворити Дністровський каньйон на потужний туристичний магніт, а значить створить нові робочі місця і сприятиме економічному розвитку цих регіонів", - наголосив прем'єр.