Оздоровлення дітей – пріоритетне завдання Клішковецької громади.

Дата: 27.07.2021 16:31

У Клішковецькій сільській територіальній громаді завжди основним із завдань було і є – турбота про здоров’я і відпочинок  дітей.  Громада повністю виконала Державну соціальну  програму  із оздоровлення, де у Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Українському дитячому центрі «Молода гвардія»   протягом травня - липня  було оздоровлено трьох дітей із числа багатодітних та обдарованих.

Фото без опису

У Клішковецькій громаді розроблена Програма  оздоровлення та відпочинку дітей Клішковецької сільської територіальної громади на 2021- 2025 роки, якою сплановано кошти  у сумі   600 тисяч  гривень. На ці кошти  та  кошти, які надійшли із департаменту соціального розвитку  на виконання Регіональної Програми  по оздоровленню укладено договори із оздоровчими закладами області. На даний час у липні – місяці уже оздоровлено 21 дитину у оздоровчому пансіонаті «Вербиченька», що діє у селі  Давидівка Сторожинецького району. Це діти із таких категорій : діти учасників АТО –  5 ; діти з інвалідністю – 2; діти із багатодітних та малозабезпечених сімей – 14 . Громадою визначено ще 30 дітей  на оздоровлення в серпні   у Християнському таборі “Your Camp, що знаходиться на хуторі Партизанський в селі Ржавинці Заставнівського району.