"Якщо є лік, то буде і вік"

Хто вони – наші захисники, наша невидима броня, яка стримує лють «руського» світу та не дає дістатися до наших домівок? Скільки хлопців Клішковецької громади наразі призвано на воєнну службу – ми можемо тільки здогадуватися за об’ємами допомоги, яку доставляють волонтери громади. Сьогодні ж мова піде про фронтового медика, начальника медичної служби дивізіону – Анатолія Ткача – людину, яка усіма можливими та неможливими способами рятує хлопців, а на фронті вони уже всі наші, рідні.

11:46 24.05.2022

В селі Млинки відкрився мінімаркет  «LION BLACK».

В неділю 22 травня в центрі  села Млинки відкрився мінімаркет  «LION BLACK» приватного підприємця жительки села Анастасії Костюк. Тут жителі можуть придбати продуктові та промислові товари,  випити  каву на терасі, відмітити сімейні події у банкентій залі, також є більярдний зал. У цокольному приміщенні  обладнані кімнати для аптеки та Нової пошти.

11:24 24.05.2022

Відбувся четвертий всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2007 р.н. і молодше, присвячений пам`яті першого космонавта незалежної України, Героя України  нашого  дорогого земляка Леоніда Каденюка

Цими вихідними в місті  Хотин на штучному майданчику місцевого парку проводився четвертий за ліком всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2007 р.н. і молодше, присвячений пам`яті першого космонавта незалежної України, Героя України  нашого  дорогого земляка Леоніда Каденюка. Учасники змагань були поділені на дві групи, переможці яких виборювали  головний приз - Кубок Леоніда Каденюка.  Клішківецька юнацька команда залишивши позаду себе команди Легіон ( Грубне) та Ф К Волока  , незмогла переграти володаря кубка команду ФК Фазенда ( Чернівці) і згідно регламенту  мала шанс в боротьбі за третє місце з ДЮСШ Хотин. Нажаль в безкомпромісній боротьбі поступились господарям, які мали шалену підтримку і трошки більше спортивного фарту. В підсумку, зайнявши четверте місце наші хлопчики отримали неоціненний досвід гри на штучному майданчику з сильними командами одноліток і отримали  величезну мотивацію для майбутніх перемог.

11:04 23.05.2022

Верховна Рада продовжила дію воєнного стану в Україні на 90 діб

В Україні продовжено з 24 травня строки проведення загальної мобілізації. Народні депутати України підтримали відповідний акт про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» (реєстр. № 7390). Ухваленим документом строк проведення загальної мобілізації продовжується з 25 травня 2022 року на 90 діб, як і воєнний стан.

10:29 23.05.2022

Вагітні отримають декретну допомогу від Фонду навіть з-за кордону

Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні. Аби це стало можливим, фахівці Міністерства охорони здоров’я спростили процедуру формування медвисновків – отримати е-лікарняний після настання 30 тижня вагітності тепер можна дистанційно.

09:55 23.05.2022

З любов'ю до України

На базі КУ "Клішковецького інклюзивно-ресурсного центру" завжди цікаво та змістовно проводяться не тільки корекційно-розвиткові заняття, а й різноманітні заходи. Ось на цьому тижні було проведено квест на тему "З любов'ю до України", з допомогою якого учні мали можливість закріпити та збагатити знання про свою державу та її символіку.

16:34 19.05.2022

Серед найзатребуваніших фахівців  на ринку праці  – швачки та слюсарі

Станом на 18 травня 2022 року в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 500 вільних робочих місць. Найбільше роботодавці  потребують  швачок, для них є  91 пропозиція роботи, також є робота для 38 слюсарів.

12:48 19.05.2022

Вишиванка - оберіг українського народу.

З прадавніх часів голкою і нитками жінки немов вшивали в сорочки нащадкам добро, злагоду, тепло своєї душі. Вкладали у вишиванки всю любов із побажанням рідним щасливої долі. Стібок за стібком на полотні зацвітали барви у квітах чи узорах. Ці вишиті малюнки берегли в собі тепло дбайливих рук, турботу матерів і їхню ласку. Символіка українських вишиванок пройшла через століття, а ці сорочки стали справжнім оберегом.

10:19 19.05.2022

Відбувся благодійний турнір з міні-футболу "Футбол заради життя" серед учасників 2011-2013 років народження

В неділю 15 травня в місті Хотин відбувся благодійний турнір з міні-футболу серед учасників  2011-2013 років народження Турнір під назвою "Футбол заради життя" був проведений на підтримку дітей, які тимчасово перебувають на території Буковини, а також дітей, батьки яких захищають нашу Україну від окупантів. Даний турнір був організований Чернівецькою обласною федерацією футболу та Хотинською  міською радою. В турнірі приймали участь п'ять команд, які грали за коловою системою.За підсумками турніру команда  Клішковецької територіальної громади (тренер Галичанський Степан Степанович) провела турнір без жодної поразки, проте за підсумками змагань посіла друге місце. На закритті турніру всі  були нагородженні дипломами учасників, а призери кубками, медалями, футбольними м'ячами. Поверталися додому з хорошим настроєм, зарядом енергії  та задоволені .

15:25 17.05.2022

Роз'яснення ПФУ щодо права на призначення дострокової пенсії різним категоріям громадян

30 квітня 2022 року набув чинності Закон України від 15.02.2022 р. № 2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”. Законом передбачено, зокрема можливість дострокового призначення пенсії за віком особам, трудовий договір з якими розірвано з ініціативи роботодавця у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників.

11:46 17.05.2022