Дата: від до Скинути

Перелік державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація.

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації інформує щодо Переліку державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація.

16:50 06.06.2022

З 2 червня 2022 року відновлюються камеральні та документальні перевірки податкової звітності Роз’яснюють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Закон України № 2260-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану». Цим законом внесено зміни до Податкового кодексу України.

11:51 06.06.2022

На Буковині 455 вакансій, з них - сотня для «білих комірців»

У базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості зареєстровано 455 актуальних вакансій, більшість з них за робітничими професіями. Водночас є ряд пропозицій роботи для фахівців з вищою освітою. Таких вакансій майже сотня, з  оплатою від 8 до 20 тис.грн.

11:49 06.06.2022

День захисту дітей у Клішковецькій територіальній громаді.

Дитинство – це пора, коли мрії і сподівання стають дійсністю, коли відчувається велика любов від усіх рідних, коли сонце світить яскравіше, а небо – високе і безхмарне, коли вітер підносить усі думки і спогади і несе дітей до їхніх мрій. Діти – майбутнє нації. Їхня безпека, розвиток, освіта та досягнення у житті повністю залежать від волі дорослих.

17:03 02.06.2022

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКА VIBER

Оперативно та легко отримати фахові роз’яснення питань пенсійного забезпечення можна не тільки за телефонами гарячих ліній, за допомогою Skype-зв’язку та електронного листування з пенсійною службою, а й через популярний мобільний застосунок Viber.

17:02 30.05.2022

На Буковині 25 роботодавців отримають компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування переселенців

У Чернівецькій області 25 роботодавців отримають компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування 37 внутрішньо переміщених осіб. Найбільша кількість рішень про виплату компенсацій прийнята у м.Чернівці за працевлаштування 18 переселенців, троє роботодавців з Кельменеччини працевлаштували 7 переселенців, двоє на Глибоччині та по одному на Сокирянщині та Хотинщині. Через «Портал «Дія» подали документи 5 роботодавців для компенсації за працевлаштування  8 ВПО.

09:30 26.05.2022

До уваги суб’єктів декларування: посадові особи місцевого самоврядування, депутати селищної ради, керівники комунальних підприємств!

З 01.01.2022р.  розпочався черговий етап декларування. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені у ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – суб’єкти декларування), зобов'язані подати  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація) за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. 03.03.2022р. Верховна Рада України прийняла Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», яким відтермінувала строк подання фізичними особами документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, на строк до трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи.

10:25 25.05.2022