Місячник благоустрою громади.

З 03 березня 2022 року на території Клішковецької громади проходить місячник з благоустрою населених пунктів. Від початку проведення місячника з благоустрою старостинськими округами вживаються заходи щодо приведення у належний санітарний стан населених пунктів громади, а саме: упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану житлових будинків та прибудинкових територій, парків, скверів, стадіонів, упорядкування вулиць, доріг та придорожніх смуг, проведення очистки берегів річок від сміття, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, проводиться упорядкування територій пам’ятників та сільських  кладовищ.

15:17 21.04.2022

ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ ДОСТАВЛЕНІ НА ПЕРЕДОВУ.

Мешканці Клішковецької територіальної громади активно долучилися до благодійної акції «Великодній кошик для солдата». «Великодні кошики» оформлялися та готувалися з великою любов’ю та вірою у Перемогу. До них поставили пасочки, свячену воду, ковбаси, крашанки, сало, копчену підчеревину, бринзу, огірки, помідори, мандарини, хрін, часник, сіль, цукор, мед, цукерки, медівники, проскурки, образок із зображенням Ісуса Христа та дитячі малюнки із щирими побажаннями Божого благословіння та словами подяки. Усе це доставлено на передову нашим захисникам напередодні Пасхальних свят.

12:11 21.04.2022

Як у Клішківцях писанки малювали.

У приміщенні Клішковецької сільської ради ГО "Український Народний Дім у Чернівцях" для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Клішковецької територіальної громади провели майстер-клас з писанкарства. Про символи на писанках, про те який колір що означає, як вдало кольори поєднати на яйці - розповіла майстриня Тетяна Татарчук. Майстер з писанкарства з Вижниччини Юрій Оринчук розповів про етапи писанкарства і допоміг учасникам зробити першу в своєму житті писанку. Розписували і дорослі, і малі. Всі були задоволені та щасливі. З вперше у житті написаними писанками, оригінальними і дійсно неповторними, усі учасники майстер-класу пішли додому.

10:33 21.04.2022

ПРИЄМНІ СЛОВА ПОДЯКИ.

Клішковецька територіальна громада за час війни на Україні  прийняла у себе 1 394 переселенців з різних куточків України.  Частина з них проживає у пристосованих приміщеннях: молитовних будинках,  школах, дитячих садочках, де їм організовано безкоштовне харчування. Частина проживає у приватних житлових будинках, де вони не обділені увагою господарів та сусідів. Діти переселенців навчаються у школах нашої громади, вони знайшли тут друзів.

12:10 19.04.2022

Грошова допомога від ЮНІСЕФ та як її отримати?

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

18:02 18.04.2022

Як придбати якісне насіння овочевих та баштанних культур на ринках чи в спеціалізованих магазинах

Весна - сезон масової реалізації насіння овочевих та баштанних культур на ринках та спеціалізованих магазинах області. Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області хоче нагадати кілька простих правил при купівлі насіння, які дадуть змогу убезпечити споживачів від ризику придбання неякісного насіння.

15:10 18.04.2022

З початку року на Буковині знайшли роботу майже 1200 осіб

Впродовж січня-березня 2022 року 784 роботодавці області подали інформацію про наявність 2477 вакантних посад, що на 11,6% більше порівняно з відповідним періодом  2021 року. За сприянням обласної служби зайнятості за цей час  забезпечено роботою 1197 осіб, що на 5% більше, ніж у січні-березні  2021 року.

11:57 13.04.2022

КЛІШКОВЕЦЬКА ГРОМАДА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ГЕРОЯМИ

Українці давно змусили увесь світ шанувати свій "космічний" потенціал.  Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі,  як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк.  Житомирчанин  Сергій Корольов 12 квітня 1961 року вивів у космос першу людину планети.  Київлянин Павло Попович, який здійснив політ 12 серпня 1962 року, відомий усім як перший українець в космосі. Першим космонавтом незалежної України   став наш дорогий земляк - Леонід  Каденюк. До кінця життя він пишався своїм українським походженням і тією честю, яка випала на його долю.

11:30 12.04.2022