СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ: Інформаційні матеріали, присвячені здобуттю Україною незалежності.

Дата: 16.08.2021 12:11

Співробітники Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович, Володимир Тиліщак, Олена Охрімчук, Ганна Байкєніч, Максим Майоров підготували інформаційні матеріали до Дня незалежності України.

Адже, 24 серпня Україна відзначатиме найбільше державне свято – 30-річчя незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

З інформаційними матеріалами ви можете познайомитися за посиланням: