Президент України підписав законопроєкт про режим “без паперів”

Дата: 11.08.2021 13:10

Режим “без паперів” дозволить українцям швидко отримувати публічні послуги онлайн, а держоргани не зможуть вимагати від людини інформацію, яка вже є про неї в реєстрах. Відповідний законопроєкт підписав сьогодні Президент України Володимир Зеленський. Документ набирає чинності через три місяці з дня опублікування.
Що змінить режим?
Українцям більше не доведеться стояти в довгих чергах, носити купу паперових довідок та збирати підписи працівників потрібних держустанов.

Українці зможуть отримувати довідки та підписувати документи, не виходячи з дому, — свідоцтво про народження дитини, запис у чергу до дитсадка, отримати довідку про місце навчання, свідоцтво про шлюб, пенсійне посвідчення, соціальну допомогу, медичні послуги тощо. Це нова цифрова реальність.

Як Мінцифра впровадить режим “без паперів”, дізнавайтеся за посиланням: https://bit.ly/2VykYwz

Мінцифра вдячна донорам та партнерам, які допомогли в розробці проєкту та технічній реалізації послуги, — Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації, Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією, та Офіс ефективного регулювання BRDO