З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2022 00:05

Щиро та  сердечно  вітаю  всіх жителів Клішковецької громади  з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми і починання. 2021-ий був надзвичайно насичений та вимагав напруженої роботи. У 2022 році бажаю оновлення та чистоти у всьому і завжди. Нехай майбутнє принесе розуміння буття та усвідомлення власного щастя! Бажаю всім  міцного здоров’я, сімейного затишку і наснаги для нових звершень, щоб минуле приходило лише світлими спогадами, а справжнє залишалося радісним і успішним!

Нехай новонароджений Господь обдарує усіх своєю дитячою любов’ю та щирістю. Хай серця будуть сповнені Божим теплом, яке зігріватиме радістю, і миром, яке проганятиме всякий страх та злобу! І коли Різдвяна ніч блисне зірками, нехай омріяне і найдобріше Ваше бажання здійсниться.

З Новим роком! І з Різдвом Христовим!

Сільський голова   Віктор ДРОНЬ