ВІДБУЛАСЯ РОЗШИРЕНА НАРАДА

Сьогодні 1 березня 2022 року відбулася розширена нарада  депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, керівників комунальних установ, старост.

14:54 01.03.2022

ЗАБОРОНЕНО ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану та комендантської години на території всієї Чернівецькій області заборонено продаж алкогольних напоїв.

12:49 28.02.2022

ІНФОРМАЦІЯ НА ДОПОМОГУ ВОЛОНТЕРАМ ГРОМАДИ

Допомагаємо українській армії: ЦЕДЕМ зібрав корисні та надійні посилання У цей час чимало українців вважають себе безсилими щось змінити, однак насправді ми можемо долучитися до захисту нашої країни навіть поза лавами Збройних сил України. Для цього кожен з нас може в міру своїх можливостей допомогти армії через громадські та благодійні організації, стати волонтером або донором.

20:02 27.02.2022

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ГРОМАДИ

Жителі Клішковецької територіальної громади налагодили зв’язок  з Громадською організацією «Добротворець», яка працює у Чернівецькій області

18:22 27.02.2022

НА БУКОВИНІ ЗАПРОВАДИЛИ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

У Чернівецькій області від сьогодні, 27 лютого, запроваджують комендантську годину. Це рішення військової ради оборони та Чернівецької військової адміністрації. Про це своєму зверненні сказав голова Чернівецької військової адміністрації Сергій Осачук.

14:03 27.02.2022

ВАЖЛИВО!!!

Шановні жителі громади!  У вечірній та нічний час у всіх селах громади, а також у місті Чернівці та Чернівецької області,  буде вимкнено освітлення вулиць. Зобов’язуємо вас не залишати включене світло на своїх прибудинкових територіях.  Цим ми не дамо ворогові ідентифікувати населені пункти у нічний час.

12:41 25.02.2022

Увага ! Бажаючим здати кров запишіться у сімейного лікаря !

Увага !!! До всіх жителів громади !!! Всі, хто бажає долучитися до акції по збору крові для Збройних Сил Української Армії та постраждалих від російської агресії звертайтеся до своїх сімейних лікарів. Телефони за посиланням:

10:38 25.02.2022