КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА»

28 жовтня 2022 року в актовій залі Клішковецької сільської ради було проведено краєзнавчу конференцію «Моя Батьківщина – Україна», у якій взяли участь 11 гуртківців закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади.

10:01 29.10.2022

Методичний воркшоп «Діяльність команди психолого-педагогічного    супроводу дитини з ООП закладу освіти з інклюзивним навчанням»

Психолого-педагогічний супровід дитини в інклюзивному закладі – це взаємоузгоджена комплексна діяльність команди фахівців і батьків дитини, спрямована на створення необхідних умов, що сприяють розвитку особистості учня, засвоєнню ним знань, умінь і навичок, успішній адаптації, реабілітації, його самореалізації та інтеграції в соціум.

16:01 28.10.2022

Взяли участь у ФОРУМІ МОЛОДІ БУКОВИНИ 3.0

22-23 жовтня у місті Чернівці відбувся ФОРУМ МОЛОДІ БУКОВИНИ 3.0, на якому зібрались представники молодіжних рад, ВПО, молодь з області та інших куточків України.

11:20 25.10.2022

Сьогодні, 25 жовтня – на території України часткове сонячне затемнення: чи зможуть його спостерігати мешканці Клішковецької громади

За словами кандидата географічних наук  та синоптика Ігора Кібальчича, сонячний диск буде закритий на 47-65%. Утім, в цей день похмура погода, тому спостерігати за цим астрономічним явищем буде важче. Явище стане другим у цьому році, однак буде набагато унікальнішим, ніж перше. Затемнення тому й називається частковим, що Місяць перекриє Сонце не повністю. Сонце, Місяць і Земля зійдуться в одну лінію.

10:05 25.10.2022

Потрібна фінансова підтримка там, де кипить робота!

"Доброго дня, друзі. Звертаюся до всіх, хто хоче зробити добру справу. Від початку війни не пройшло жодного тижня щоб небайдужі люди з села Поляна, Хотинського району не збиралися і не готували передачу для наших захисників на передову. Раз, а деколи і двічі на тиждень вони закуповують свиней, або індиків і збираються для того аби приготувати для наших захисників смачні котлети, тушонку, паштети, намазанки з сала та спеціїв і багато іншого і відправляють щотижня запаковану машину в найгарячіші точки передової. Все це відбувається виключно за допомогою коштів, які надають благодійники і відданої праці самих людей, які не беруть ні копійки за свою роботу.

16:25 24.10.2022

Перемога ФК Клішківці

23 жовтня в рамках сьомого туру чемпіонату області (перша ліга), команда ФК Клішківці провела черговий календарний матч на виїзді з командою ФК Станівці ( Глибоцький район). Підсумковий результат матчу 4:2 накористь нашої команди. Потихеньку виправляємо турнірне становище і йдемо вперед!

15:44 24.10.2022

Економимо енергію, допомагаємо країні вистояти!

Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк закликав буковинців до енергоощадливості. Він повідомив, що в разі ігнорування мешканцями області питання економії енергії, фахівцям доведеться застосувати графіки примусових відключень. «Економимо енергію, допомагаємо країні вистояти! Прошу всіх поставитися до цього відповідально! Інакше АТ «Чернівціобленерго» буде змушене застосувати графіки примусових відключень», - йдеться у дописі начальника Чернівецької ОВА.

15:25 24.10.2022

Вітаємо ФЕДОРУЦУ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА!!!

Жителя села Млинки Клішковецької територіальної громади  ФЕДОРУЦУ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА , матроса І загону морської охорони Державної прикордонної служби України, нагороджено Грамотою за сумлінне виконання службових обов»язків по забезпеченню охорони державного кордону України та високий професіоналізм.

14:18 24.10.2022

УВАГА: ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Чуєш звук схожий на літак ?! Вибух?!  Падай! Відразу. Не шукай укриття, не обертайся на звук. Падай. Кидай сумки, не шкодуй нові колготки, падай на землю прямо там, де стоїш. Привідкрий рот, аби оминути контузії.  Якщо стався вибух:

14:03 24.10.2022

Відбувся виїзний науково-методичний семінар-практикум вчителів хімії

Щоб майстерно навчати дітей і надихати їх здобувати нові знання, вчителям теж необхідно прагнути постійно вчитися та удосконалюватися. Вчителі хімії закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади 20 жовтня 2022 року провели виїзний науково-методичний семінар-практикум міжпредметної методичної спільноти вчителів хімії на базі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на кафедрі «Хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції» хімічного факультету.

13:37 24.10.2022