Вітаємо переможців обласного фестивалю комп’ютерних програм серед учнівської молоді

Дата: 14.04.2023 15:31

КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» провів обласний фестиваль комп’ютерних програм серед учнівської молоді у форматі онлайн. У Фестивалі взяли участь кращі 92 учні (вихованці) гуртків інформаційних технологій закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області, серед них 4 учні Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.

За результатами Фестивалю, відповідно до протоколів та рішення журі нагороджено Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації):

• у номінації «Комп’ютерна 2Д графіка, інфографіка» (середня категорія) за ІІ місце: Іллю ТОМ’ЯКА, учня Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник – Катерина ГОРБАТЮК);
  • у номінації «Комп’ютерна 2Д графіка, плакат» (старша категорія) за ІІ місце: Дану ЛАЗАРЕТНУ, ученицю Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник – Катерина ГОРБАТЮК); за ІІІ місце: Софію ЯЛОВЕГУ, ученицю Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник – Катерина ГОРБАТЮК);
  • у номінації «Комп’ютерний мультфільм» (середня категорія) за ІІ місце:Елізабету КУШНІР, ученицю Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка керівник – Катерина ГОРБАТЮК).

Вітаємо переможців з високими досягненнями та бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей, адже розвинута країна будується цивілізованою молоддю. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність  Катерині Горбатюк за підготовку та гідний виступ її вихованців.