4,4 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ

За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України.

14:41 04.11.2022

ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ НАС ТАМ, А МИ ДОПОМАГАЄМО ЇМ У ЦЬОМУ ТУТ.

На прохання наших ГЕРОЇВ розпочинається збір коштів на автомобіль. Придбаний автомобіль буде відправлено на передову до клішківчанина РОМАНА ЛЕНЮКА, який один із перших в рядах ЗСУ захищає нашу УКРАЇНУ. Був ранений і назад повернувся до своїх побратимів. Він дійсно заслуговує нашої з вами підтримки.

13:08 04.11.2022

Безпека пічного опалення

Під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО: 1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;

11:34 04.11.2022

Історична подія. У Чернівцях відзначають річницю Буковинського віче

Третього листопада 1918 року у Чернівцях відбулися народні збори - Буковинське віче. Віче є дуже знаковою подією, адже воно проголосило возз'єднання Північної Буковини із Західноукраїнською Народною Республікою та подальшу злуку з Україною.

15:01 03.11.2022

РЕЗУЛЬТАТ Є.

ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ. ЗАЛИШИЛОСЯ ДОЗБИРАТИ НЕБАГАТО. ЗБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.

15:26 02.11.2022

ЧЕКАЄМО ПОДАРУНКИ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ

Освітнім закладам Буковини передали 496 ноутбуків. Це стало можливим завдяки співпраці Міністерство освіти і науки України, компанії Google та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) UNESCO.

15:23 02.11.2022

"ПРОДАЮ НАКЛЕЙКИ. КОШТИ ПЕРЕДАМ НА ЗСУ"

Майже 2 тисячі гривень зібрав за тиждень для Збройних сил України 9-річний Дмитро Балахтар з Клішківців. Юний художник створив серію патріотичних наклейок і продає їх, аби допомогти українським воїнам.

09:40 02.11.2022

Участь у міжнародному мистецькому фестивалі конкурсі «Grand Fest Кам'янець»

Вітаємо переможців міжнародного мистецького фестивалю конкурсу «Grand Fest Кам'янець» - учасників хореографічного колективу "TOP DANS" (керівник Галина КУШНІР) та вихованців  гуртка "Grand Kids" (керівник Ірина МАРКОВСЬКА) Клішковецького Центру культури, дозвілля, туризму та спорту

09:27 02.11.2022

Вітаємо  ТИХЕНЬКОГО ОЛЕКСАНДРА  СЕРГІЙОВИЧА!!!

Жителя села Клішківці Клішковецької територіальної громади  ТИХЕНЬКОГО ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА, солдата Збройних Сил України  за проявлений патріотизм під час російської збройної агресії проти України, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особисту мужність та відповідальність у виконанні поставлених бойових завдань нагороджено Грамотою та  нагрудним знаком Міністерства оборони України «ЗА ЗРАЗКОВУ СЛУЖБУ».

11:43 01.11.2022

"САПЕР НЕ МАЄ ПРАВА НА ПОМИЛКУ" - із газети "Хотинські вісті"

Нещодавно у триденній відпустці удома побував 25-річний захисник із Клішківців АРТУР ДУДКА. Повертаючись, він доставив на передову черговий автомобіль, на який дружно збирала кошти уся Клішковецька громада, а також долучилися родичі з Чернівців та його колишні колеги. Крім цього земляки оперативно зібрали гуманітарний вантаж для воїнів.

17:03 31.10.2022