ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ЗБИРАЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ.

Дата: 12.04.2023 11:13

Вже за декілька днів, 16 квітня, ми  відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят – Великдень. За традицією перед Великоднем люди облагороджують домівки, печуть паски, фарбують крашанки. З початку війни Клішковецька територіальна громада розділяє це свято із тими, хто боронить незалежність нашої держави – українськими солдатами.

Так, вже традиційно цього року організували широкомасштабну благодійну акцію «Великодній кошик для солдата», у межах якої  готували та збирали великодні гостинці для військових на передову.

«Ми хочемо, щоб наші воїни, які захищають нас від російської орди, разом з нами відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими. Для них наша підтримка та молитва є цілющим джерелом енергії, зарядом наснаги та віри у перемогу», - розповідають у громаді.

У кожному селі громади: Клішківці, Перебиківці, Поляна, Малинці, Шилівці Рухотин, Санківці … масово гуртувалися, щоб пекти паски та готувати смаколики. Виготовляли домашні ковбаси, шинки, робили добрячий хрін, закупили овочі, цитрусові та цукерки. Діти розфарбовували патріотичні писанки, малювали малюнки, аби підняти дух наших воїнів. Працівники комунальних установ зібрали одноденний заробіток для закупок необхідного.

Сьогодні немає маленьких вчинків, кожна допомога важлива. Війна показує та плекає великих людей, великих українців у кожному населеному пункті. З такими людьми ми обов’язково переможемо.

Ми всі віримо в перемогу і від душі бажаємо всім нашим бійцям щасливого повернення до рідних домівок.

ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ ВІДПРАВЛЕНІ НА ПЕРЕДОВУ ДО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ.