Зі Святом - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:35

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Клішковецької територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання  з нагоди Вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва! Культура робить людину особистістю – незримою силою  формує національну єдність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються  безцінні духовні скарби нашого народу. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!
        Всім, хто присвятив себе галузі  культури бажаємо творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєві перемоги.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!
Зі святом!