ВАЖЛИВО!!!

Дата: 25.02.2022 12:41

Шановні жителі громади!  У вечірній та нічний час у всіх селах громади, а також у місті Чернівці та Чернівецької області,  буде вимкнено освітлення вулиць. Зобов’язуємо вас не залишати включене світло на своїх прибудинкових територіях.  Цим ми не дамо ворогові ідентифікувати населені пункти у нічний час.

Інформацію про будь-які підозрілі особи, а особливо МІТКИ НА ДОРОГАХ та інших інфраструктурних об’єктах повідомляйте Національну поліцію України на гарячу лінію  - 102, або дільничному інспектору поліції   ГРИЦЕНКО ЯРОСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА - 0979795120,  а також  Службу безпеки України за номером (0372) 540204, управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА  за номером (0372)551870.

У разі виявлення міток, просимо їх терміново замалювати, присипати землею, залити смолою. Це система сигналів, яку використовує вороже військо, зокрема уночі.

Усі внутрішньо переміщені особи, які прибули на територію громади повинні пройти реєстрацію у Оперативному штабі

Голова Оперативного штабу громади   Анатолій САПОГІВСЬКИЙ