ЗВЕРНЕННЯ КЛІШКОВЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 24.02.2022 13:44

Шановна громадо!

Президент України Володимир Зеленський  24 лютого 2022 року  підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ 300 голосами.

Згідно з Указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

Я, як голова громади, звертаюся до кожного з Вас із закликом, – сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртовані, пильні та не піддаватися на будь-які можливі провокації. Дії ворога спрямовані на дестабілізацію соціально-політичної ситуації на території України.

Ми повинні бути готовими до різного розвитку подій. Закликаю усіх користуватися лише офіційною інформацією з достовірних джерел. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб слід повідомляти за номером 102. Цивільних осіб просимо не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі. Також просимо всіх мати при собі документи, що посвідчують особу.

Дотримуйтесь порядку та не панікуйте.

В Клішковецькій сільські раді проведена робоча нарада з старостами громади.

Станом на 13:00 24.02.2022 року на території Чернівецької області не було жодних провокацій та військових дій.

Чернівецька область забезпечена запасами продовольства, бензину тощо.

Уся інформація доступна на офіційному порталі Клішковецької територіальної громади.

Разом ми зуміємо подолати всі виклики! А за підтримки світової спільноти, переконаний, – ворог отримає гідну відсіч!

Зберігаймо спокій.  РАЗОМ – МИ СИЛА!

Нагадую телефони екстрених служб:

097-979-51-20;

063-405-84-46  -   Дільничний інспектор поліції  ГРИЦЕНКО ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

101 - ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА  ЧАСТИНА - 7 (м.Хотин)

(037)-31-31-101 - МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА (С.Клішківці)

102 – ПОЛІЦІЯ

103  - ЕКСТРЕНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА

104 – АВАРІЙНА СЛУЖБА ГАЗОВОЇ МЕРЕЖІ

112 – ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ (УНІВЕРСАЛЬНИЙ)

Сільський голова     Віктор ДРОНЬ