Нам ДОБРЕ, бо ми у DOBRE

Дата: 26.11.2020 11:13

Фото без описуШановні мешканці сіл Клішковецької ОТГ!

Клішковецька сільська об’єднана територіальна громада за результатами відібраної заявки громади, проведеної співбесіди зі сформованою командою та результатів виконання практичного завдання відібрана для участі в четвертій когорті програмі DOBRE.

Клішковецька ОТГ стала однією із 10 громад Чернівецької області, яких було відібрано для подальшої співпраці!

Ще минулого тижня про це нас повідомили представники проєкту, однак у зв’язку зі зміною сільського голови необхідна була процедура додаткової співбесіди.

25 листопада 2020 року відбулася додаткова співбесіда, до якої долучився сільський голова Дронь Віктор Васильович, заступник сільського голови Сапогівський Анатолій Миколайович, секретар сільської ради Мельник Надія Сергіївна та Кирилюк Олена Володимирівна як особа, яка передбачається відповідальною за проект.

Вже невдовзі розпочнеться DOBRA співпраця, яка неодмінно принесе результати у якості надання послуг та співпраці із мешканцями.