КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Засідання робочої групи з Місцевого економічного розвитку

Дата: 01.03.2021 14:00

Місцевий економічний розвиток (LED) – це компонент програми DOBRE, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій та ін.
В рамках роботи по цьому компоненту робочою групою буде розроблено економічний профіль та програму місцевого економічного розвитку, а також буде можливість реалізувати на умовах співфінансування проєкт для покращення місцевого економічного розвитку.

Разом з експертами програми - Наталією Стрельбіцькою,  Віталієм Юрківим, програмними спеціалістами Вірою Топіхою та Євгенією Велегурою обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні, ознайомилися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками програми.

Зустріч з громадою проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Клішковецька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.