Діти сильної Країни

02.06.2023 року у ЧОЦЕВ "Юність Буковини" відбувся обласний мистецький захід "Ми- діти твої, Буковино!", присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

16:16 02.06.2023

Попередження про тимчасове припинення газопостачання

Новоселицьке відділення АТ "Чернівцігаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням Богородчанським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів технічного обслуговування і ремонту обладнання з повним припиненням газопостачання 05-06.07.2023 року тимчасово буде припинено газопостачання сіл: с. Блищадь, с. Гринячка, с. Зелена Липа, с. Клішківці, с. Корнешти, с. Малинці, с. Млинки, с. Перебиківці, с. Поляна, с. Рухотин, с. Санківці, с. Шилівці.

12:49 02.06.2023

Акція до Дня захисту дітей « Подаруймо дитині свято!»

1 червня – Всесвітній День захисту дітей . Уже символічно у нашій Клішковецькій громаді вшановувати дітей вразливих категорій. Відділом « Служба у справах дітей» розроблена програма «Громада – дітям», де сплановані кошти у сумі 20.000 гривень, на які було придбано дітям 36 комплектів постільної білизни.Також були залучені активні спонсори громади – фермери та приватні підприємці, які побажали пригостити дітей солодощами та продуктами харчування. Серед них:

17:00 01.06.2023

Звітний концерт Клішковецької музичної школи імені Василя Фокшука

Справжнє свято мистецтва, музики та гармонії відбулося 31 травня 2023 року у Клішковецькій музичній школі імені Василя Фокшука. Звітний концерт  подарував  цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва, зустріч із талановитими музикантами та вокалістами – переможцями регіональних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів виконавської майстерності.

11:55 01.06.2023

З Днем захисту дітей!

У перший літній день відзначаємо добре та радісне свято — Міжнародний день захисту дітей. Діти – наша головна цінність та майбутнє України. Ці маленькі люди потребують турботи, ласки, любові, уваги. Про це не треба забувати, ніколи! Ми зобов’язані зробити все від нас залежне, щоб малеча була здоровою, щасливою, а їхнє  майбутнє було мирним, спокійним, забезпеченим! Бажаю усім діткам нашої громади щасливого, безтурботного дитинства, ласки, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться усі ваші мрії!

10:45 01.06.2023

Перемога у змаганнях обласної Гімназіади з кулькової стрільби

25 травня 2023 року управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Чернівецьке ОКО ВГО «Козацтво Нової України» організували та провели змагання обласної Гімназіади з кулькової стрільби (пневматична гвинтівка) серед учнів закладів загальної середньої освіти, присвяченого пам’яті директора загальноосвітньої школи I - III ст. № 4 Чернівецької міської ради, полковника козацтва Тивоняка Івана Ярославовича.

18:01 31.05.2023

Зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Уже другий рік поспіль останній дзвоник проходить в умовах повномасштабного вторгнення. Збройні Сили України мужньо захищають суверенітет та цілісність нашої незалежної України. Кожен із наших захисників є батьком, сином, братом.  Вони  борються  за щасливе і мирне життя нашого підростаючого покоління, за те, щоб сьогодні  наші діти мали можливість спокійно відзначити свято останнього дзвоника.  Ми щирого дякуємо їм за все.

17:28 31.05.2023