Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв

Станом на 9 лютого 2022 року у базі даних служби зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 17 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 15 тис.грн, на 182 пропозиції роботи від 10 до 15 тис.грн, решта – від мінімальної до 10 тис.грн

21:22 09.02.2022

Робоча зустріч з напрацювання дорожньої карти

7 лютого 2022 року за підтримки програми DOBRE USAID ГО "Український Народний Дім у Чернівцях" провів робочу зустріч з напрацювання Дорожньої карти з використання механізмів залучення громадян у Клішковецькій теритоіральній громаді. Фасилітаторкою зустрічі виступила Альона Матвійчук, Український Народний Дім представляли Тарас Халавка та Ігор Баб'юк.

16:04 07.02.2022

У Клішковецькому ЦНАПі Чернівецької області будуть доступні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

У Чернівцях відбулася робоча нарада заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Чернівецькій області Івана Гринюка та Клішковецького сільського голови Віктора Дроня, під час якої йшлося про співпрацю у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема можливості надання таких послуг через місцевий центр надання адмінпослуг.

20:10 04.02.2022

Дистанційну форму навчання продовжено до 11 лютого 2022 року

Продовжено дистанційну форму навчання у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  Клішковецької територіальної громади до 11 лютого 2022 року у зв’язку з епідемічною ситуацією у Чернівецькій області та протокольного рішення позачергового засідання Чернівецької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 лютого 2022 року № 2 «Про розвиток епідемічної ситуації на території Чернівецької області, зумовленої гострою респіраторною хворобою СОУГО-19 спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2» та наказу Департаменту освіти та науки Чернівецької облдержадміністрації від 03.02.2022 №38.

18:39 04.02.2022

Управління Держпраці розпочало інформаційні заходи, спрямовані на недопущення  порушення прав медичних працівників при  запровадженні роботи на умовах неповного робочого часу

Як уже повідомлялося раніше, набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 року за №12 - « Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я».

17:19 04.02.2022

Робота продовжується над Комунікаційним планом

Сьогодні з Yulia Yunenko продовжили роботу над Комунікаційним Планом з покращення обраної послуги у громаді: Інструменти, контент-план, моніторинг та оцінка комунікацій. Доступно та інформативно. Налаштовуємося на подальшу роботу.

16:41 03.02.2022

Проекту жити!

Сьогодні 2 лютого до Клішковецької громади завітав менеджер проєкту Голос громади - Буковина Тарас Халавка та експерт проєкту й ментор Клішковецької громади Ihor Babyuk й обговорили стан випуску попередніх видань вісника КлішківціINFO й намітили плани випуску наступних.

17:29 02.02.2022