ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА НА ПЕРЕДОВУ.

Дата: 13.12.2023 09:26

Цього разу відвідали наших хлопців, які несуть службу у ЗСУ та правоохоронних органах з Клішковецької громади у Харківському та Донецькому напрямках. До збору гуманітарної допомоги долучилися небайдужі жителі громади, за що їм ВЕЛИКА ПОДЯКА від наших захисників:

1. ОЗО ім. Л.Каденюка (батьківський комітет, вчителі та учні): учні організували акцію милосердя, під час якої зібрали продукти; батьки разом із працівниками шкільної їдальні приготували вінегрет і котлети; зібрали кошти ( діти з кишенькових – 4 800, батьки додали 4 000 грн і вчителі 6 000 грн), за які закупили ліки; вихователі і батьки садочка також збирали кошти на продукти, вихователі приготували капусту квашену, корейку, рибу смажену, печиво.

2. Мешканці вулиць об’єдналися по хатах, де готували різні страви : вулиця Дружби народів – заготовили квашену капусту та рибні консерви; вулиця Мічуріна та Пушкіна (дві хати) – домашні голубці(з печі) і салат олів»є, хліб та різна випічка, котлети та підчеревина;

3. Церква ЄХБ с. Клішківці - 30 продуктових наборів;

4. Сім’я Гуйвана Олександра – хліб;

5. Александров Євген – домашня тушонка і квашені огірки;

6. Палагнюк Яна - 10 відер пиріжків;

7. Кирилюк Олександр – кава, чай, цигарки;

8. Дронь Віктор – каремати, маскувальні сітки;

9. Мельник Юрій та Карвацький Руслан – колеса та акумулятор;

10. Семенко Володимир та Гладкий Василь – генератор;

11. Бобик Олександр – 12 бананок яблук;

12. Пахалюк Сергій – плівку та рукавиці;

13. Бобик Анатолій і Оксана (з Італії) – продукти, солодощі, засоби гігієни;

14. Мельник Віталій – шкарпетки, кава, вологі серветки;

13. Шиловецький старостинський округ – буржуйки;

14. Дьордійчук Андрій - 12 відер топленого смальцю з шкварками;

15. БО "Міжнародний благодійний фонд "Рух відбудови України", Кирилюк Олена, Крістіна Власенко, Тетяна Федоруца – ліки.

Однокласники Чебана Геннадія передали йому зарядний пристрій для акумулятора.

Були зібрані кошти на придбання всього необхідного: тенти, цвяхи, спальні мішки, теплі гольфи, носки, термобілизну, теплі рукавиці, газові балони, тушонки 160 банок, 25 кг копченостей. Кошти здали: працівники сільської ради – 20 000 грн, Лікарні – 10 000 грн, Музичної школи – 10 000 грн, Інклюзивно-ресурсного центру – 4 500 грн, ОЗО ім.. Л.Каденюка – 8 500 грн, Клішковецький ОЗО – 6 000 грн, церкваАСД с.Клішківці (Паламарчук А.) – 6 000 грн, Шиловецький старостинський округ – 10 000 грн; жителі громади : Тимко Віталій – 5 000 грн, Кирилюк Анатолій – 1 000 грн, Ченківський Василь – 100 дол., Григоруца Любов – 500 грн, Жижин Євген – 1 000 грн, Мандатій Василь – 2 500 грн, Галичанський Дмитро – 500 грн, Чебан Віталій – 500 грн, Федоруца Віктор – 700 грн, Пінтяк Микола – 500 грн, Непийвода Віктор – 100 дол, Ткач Наталя – 100 євро, Козак Марія – 2 000 грн, Руснак Олександр - 2 500 грн, Гладкий Борис - 500 грн, Чебан Надія - 50 євро.

Бус надав Карвацький Руслан.

Щира вдячність українським захисникам за незламність, витримку і мужність. Хай Бог береже кожного воїна. А ми не маємо права зупинятися, допоки не настане перемога.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!