Дата: від до Скинути

Відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

28 лютого на базі Клішковецької об’єднаної територіальної громади відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

21:51 02.03.2017

Першопрохідці адмінреформи: виклики та успіхи Клішковецької громади (відео)

Клішківці, Млинки та Поляна.  Ці три населені пункти вже більше року існують як ОТГ. Хоча за перспективним планом, укрупнення мало бути більшим. Тут зазначають, все тому, що громада стала однією з першопрохідців адміністративної реформи: люди боялися нового.

09:46 02.03.2017

В Мінрегіоні привітали голів об’єднаних громад - випускників Академії лідерства Ради Європи

23 лютого в Мінрегіоні відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів головам об’єднаних територіальних громад про завершення тренінгової програми Ради Європи «Академія лідерства».

22:49 25.02.2017

Непроста дискусія щодо об'єднання територіальних громад

Непроста дискусія щодо об'єднання територіальних громад відбулась учора в селі Атаки Хотинського району. Це село - візитна картка області, всіх, хто в'їжджає в Чернівецьку область, першим вітає саме цей населений пункт. Попри те, що в сільській казні на рахунках 2,5 мільйона гривень, і певна робота проводиться, є нарікання місцевих жителів на проблеми благоустрою: сміття, розбиті дороги, подекуди відсутність вуличного освітлення. В той час, коли кошти села знаходяться на депозиті, в сільській раді немає коштів на поштові відправлення.

22:35 25.02.2017

Нардепи-буковинці поскаржились на голову Чернівецької ОДА

На голову Чернівецької ОДА Олександра Фищука поскаржилися Володимиру Гройсману. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на народного депутата Григорія Тіміша.  Усе через поганий стан доріг у області.  «Просто дістало! Разом із колегою Іваном Рибаком звертаємося до прем’єр-міністра надати оцінку бездіяльності голови Чернівецького ОДА стосовно стану доріг області. За два роки, завдячуючи митному експерименту, в скарбничку області надійшло більше 400 млн., близько 300 млн. інфраструктурних коштів просто лежать на рахунках!!!», – ідеться у дописі.

22:25 25.02.2017

ШУКАЄМО МЕХАНІЗМИ ПІДВИЩЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ЩОДО РЕФОРМ

22 лютого 2017 року в Чернівецькій ОДА за ініціативи Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбувся науково-практичний семінар "Механізми підвищення громадської поінформованості задля забезпечення ефективності проведення реформ".

12:43 23.02.2017

Наша нафта - люди, - Іван Лукеря про децентралізацію

Менеджер децентралізаційної групи Реанімаційного пакету реформ Іван Лукеря розповідає Z про те, як має виглядати ідеальна об'єднана територіальна громада, те, чому люди воліють об'єднуватися у «камерні», але не потужні громади, коментує «захцянки» Андрія Садового про агломерацію і Сергія Лаврова – про федералізацію.

12:04 23.02.2017

На Буковині три райлікарні отримали статуси «Лікарня, доброзичлива до дитини» та «Клініка, дружня до молоді»

Згідно з ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в медичних закладах України понад десятиліття працюють над впровадженням європейських принципів збереження здоров’я немовлят та молоді, що дозволяє покращити рівень здоров’я нації загалом.

11:44 22.02.2017