Дата: 30.08.2018 16:12

28 серпня у селі Клішківці Храмове свято - свято на вшанування Пресвятої Богородиці, на пошану якої названо місцеву православну церкву. На храмові свята до місцевої церкви з'їздилося багато вірян з сусідніх і навіть далеких місцевостей. У цей день люди сповідалися і причащалися, а після богослужіння відбувся спільний обід, на якому один одного частували,  велися веселі розмови. Потім "храмарів" господарі запрошували до дому .

image_6

Після обіду на сільському стадіоні діти та молодь мали можливість повеселитися  на атракціонах: каруселі, батути, сухий басейн...  З ініціативи  приватних підприємців у супроводі місцевого вокально-інструментального ансамблю  увечері відбулися веселі гуляння.