Черговий перерахунок пенсій — проведено

Дата: 02.07.2018 17:35

Майже 27 тисячам краян, що складає 11% загальної чисельності пенсіонерів області, у зв’язку з підвищенням до 1435 грн. розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня 2018 року проведено перерахунки пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

images (1)

Збільшений розмір надбавки до пенсії отримають майже півтори тисячі буковинців, почесних донорів України, який з липня становитиме 177,7 грн.

Одночасно інформуємо, що з грудня цього року також планується черговий перерахунок у зв'язку із передбаченим Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” ростом соціальних стандартів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області