Молодь вчиться працювати та розвиває креативне мислення разом із 3D-принтером.

У рамках реалізації Клішковецькою громадою проекту "ConCom4EG: Об'єднання громад - задля сталого економічного зростання" у ІТ-майстерні ОЗО "Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів" молодь вчиться працювати та розвиває креативне мислення разом із 3D-принтером.

10:40 29.01.2024

Сьогодні Герою України, Каденюку Леоніду Костянтиновичу було б 73 роки...

Народився Леонід Костянтинович 28 січня 1951 року в селі Клішківці Хотинського району Чернівецької області в родині вчителів. У 1967 році після закінчення середньої школи зі срібною медаллю вступив до Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків (ЧВВАУЛ). У 1976-му був відібраний до загону космонавтів СРСР. Крім того, 1977-го закінчив Центр підготовки льотчиків-випробувачів. Загалом в загоні космонавтів СРСР Л. Каденюк прослужив з 1976 по 1983 рік і з 1988 по 1992 рік. У березні 1983 року його відрахували із загону.

10:35 28.01.2024

Міжнародний день пам"яті жерв Голокоста.

У всьому світі сьогодні вшановують пам’ять жертв Голокосту. 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – «Аушвіц-Біркенау» в польському місті Освенцим, де були замордовані і загинули орієнтовно від 1,5 до 2,2 млн людей. Близько 1,5 мільйона з них були вихідці з території сучасної України.

12:05 27.01.2024

ОГОЛОШЕНО ЗБІР ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НА ПЕРЕДОВУ.

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка у середу 31 січня 2024 року буде відправлятися на передову до хлопців з нашої громади у напрямку Донецької та Харківської області.

12:39 23.01.2024

Усі діти – НАШІ

Дитина – це подарунок Всевишнього людям, це продовження їхнього роду, це майбутнє країни в цілому. Тому турбота про дітей від народження і до повноліття – це священний обов’язок батьків.

15:08 22.01.2024

З Днем Соборності та Свободи України!

Сьогодні в Україні згадують важливу подію в історії творення держави. Саме 22 січня 1919 року на Софійській площі відбулися урочисті збори, під час яких об'єдналися УНР (Українська Народна Республіка) та ЗУНР (Західноукраїнська Народна Республіка).

14:51 22.01.2024

Онлайн опитування населення

Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України  створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, і стримуючих факторів

13:05 15.01.2024