Домашнє насильство. Де шукати допомогу...

На виконання Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211  «Про запобігання поширенню на території України крона вірусу СОУІД-19» з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час проведення на усій території України карантину для запобігання та протидію домашньому насильству, сьогодні діють загальні та спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства.

14:40 07.04.2020

Використовувати пестициди та агрохімікати необхідно згідно законодавства

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду та з метою профілактики отруєнь агрохімікатами та пестицидами серед населення району,  Головнt управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про вимоги законодавства у сфері діяльності пов’язаної з застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Категорично забороняється застосування незареєстрованих пестицидів та агрохімікатів, а також препаратів, що придбані у неспеціалізованих магазинах або у окремих осіб без фірмової упаковки і інструкції по застосуванню. Для обробки індивідуальних садів та городів в межі населеного пункту дозволяється застосування тих пестицидів, які дозволені для роздрібного продажу населенню «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

11:26 07.04.2020

ДО УВАГИ ОСВІТЯН ГРОМАД!

Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.

14:01 06.04.2020

Карантин – нагода поспілкуватись з рідними і провести час з користю: Скористаймося можливістю допомогти рідним людям літнього віку опанувати сучасні електронні сервіси

У кожній життєвій ситуації, навіть тій, яка видається найбільш критичною та безвихідною, є більший чи менший позитив, який можна означити словом «зате». Ось і зараз, коли небезпечна інфекція змусила усіх нас на тривалий час зачинитись у домівках, ми маємо зручну нагоду провести цей час у приємному спілкуванні зі своїми рідними.  Адже внаслідок швидкісного темпу життя, у якому ми досі невпинно рухались, саме цього нам вочевидь не вистачало найбільше. А ще цю вимушену паузу добре використати з користю.

17:05 02.04.2020

УВАГА, шахрайство!

Пенсійний фонд України звертає увагу людей похилого віку на те, що під час карантину шахраї активізували свою неправомірну діяльність. Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, – це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв’язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України.

15:24 31.03.2020

ДО УВАГИ суб’єктів господарювання.

На виконання протоколу №10 засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності організувати режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

13:45 30.03.2020