Нагородили тих, хто віддає серце дітям

З нагоди дня працівника освіти у Клішковецькій сільській раді привітали працівників закладів загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру та позашкільної освіти (Клішковецька музична школа, філія Хотинської ДЮСШ).

19:08 02.10.2020

До уваги КЛІШКІВЧАН!

Хотинська дільниця Новоселицького відділення АТ "Чернівцігаз"повідомляє, що у звязку  проведенням робіт по випробуваннях газопроводів з 9.00 годин 29.09.2020 р. до 20.00 год 01.10.2020 року не буде газопостачання в с.Клішківці газопостачання буде припинятись та відновлюватись повулично для зменшення незручностей для абонентів.

13:56 28.09.2020

Проведено огляд навчальних закладів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Клішковецької сільської ради №61/08-2020, з метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах загальної середньої освіти Клішковецької ОТГ та Клішковецькій музичній школі відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до нового навчального року під час адаптивного карантину, 25 серпня 2020 року проведено огляд закладів освіти.

10:19 27.08.2020

З святом!

Клішковецька сільська рада щиросердно вітає громаду з великим національним святом — Днем Незалежності України! Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

09:17 24.08.2020

Актуальні питання охорони здоров'я та безпеки, пов'язані з COVID-19

22 липня Кабінет Міністрів України (КМУ) прийняв Постанову № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», якою продовжено карантин до 31 серпня та запроваджено оновлені правила карантину та протиепідемічних заходів, що набувають чинності з 1 серпня. Постанова визначає загальні карантинні обмеження, що діють на території всієї України.

16:39 10.08.2020

Інспектор праці Клішковецької об'єднаної територіальної громади інформує

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 09.06.2020 № Д-189/1 /4.4.1-20 інспектор праці Клішковецької об’єднаної територіальної громади повідомляє, що з червня 2020 року    будуть проводитися перевірки роботодавців  про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

13:51 25.06.2020

Увага! Змінюється графік роботи пенсійної служби краю на період дії карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, територіальні органи Пенсійного фонду України

13:40 25.06.2020

Допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати фізичні особи-підприємці

Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можутьотримати фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

12:00 12.06.2020