Екологічний челенж

Мережею шириться екологічний челендж. Молодь прибирає у парках, лісах, обабіч доріг та полів.

11:22 21.03.2019

Гра "Мандрівка Україною"

З учнями 6 класу Клішковецького ОЗО ім..Л.Каденюка була проведена цікава, захоплююча гра «Мандрівки Україною». Діти з захопленням мандрували історичними пам’ятками України, довідуючись про нові для себе місця. Було море вражень та емоцій. Участь взяли 19 учасників. Гра була проведена за ініціативи Центру економічного зростаня Клішковецької ОТГ.

14:26 18.03.2019

Анкетування "Інтереси сучасної молоді"

За ініціативи Центру економічного зростання Клішковецької ОТГ було проведено анкетування серед учнів 9-11 класів ,щодо вивчення інтересів сучасної молоді. Учні з цікавістю відповідали на поставлені питання та моли змогу внести пропозиції чи зауваження , які їх турбували.

14:23 18.03.2019

Тренінг

Проведенно тренінгове заняття з профорієнтації з учнями 9-А класу  соціальним педагогом Музикою В. І. на базі Клішковецького ОЗО ім..Л.Каденюка за ініціативи Центру економічного зростання Клішковецької ОТГ.

14:56 07.03.2019

Міжнародного турніру з футзалу

24 лютого у приміщенні ДЮСШ м.Хотин, відбулося урочисте нагородження переможців І-го Міжнародного турніру з футзалу серед юнацьких команд (2004 року народження) пам'яті Героя України, першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

14:50 26.02.2019

Співпраця центру зайнятості з Клішковецькою ОТГ

Директор Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  Бринь Андрій Михайлович та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Лаврентьєвою Іною Григорівною з робочим візитом відвідали Клішковецьку ОТГ. Під час візиту відбулася зустріч з головою Клішковецької об'єднаної територіальної громади Василем Матвійовичем Ченківським. У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та ін.

12:31 20.02.2019