ГОТУЄТЕСЯ  здавати НМТ – НЕ ЗАБУДЬТЕ вчасно оформити ID-картку

Дата: 29.02.2024 12:25

Звертаємо увагу випускників навчальних закладів та осіб, які планують здавати Національний мультипредметний тест, що цьогорічну сесію НМТ заплановано на 14 травня – 25 червня (основна), додаткова 11–19 липня.

Відповідно, реєстрація бажаючих взяти участь в сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно та 10–15 травня у додатковий період.

Термін виготовлення першої ID-картки складає календарний місяць, тому особам, які досягли 14-річного віку і досі не мають паспорта громадянина України, необхідно ближчим часом звернутися до ЦНАПу Клішковецької сільської ради.

При цьому необхідно надати наступний пакет документів:

- свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;

- паспорт громадянина України обох або одного з батьків;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);

- витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Звертаємо увагу, що послуга з оформлення першого паспорта громадянина України є безкоштовною.

Якщо у заявника немає так званого «ідентифікаційного коду», під час оформлення паспорта автоматично, без додаткового відвідування підрозділу податкової служби, присвоюється реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Бажаємо успіхів у складанні НМТ.