ГОТУЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА НА ПЕРЕДОВУ

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка у середу 04 ЖОВТНЯ буде  відправлятися на передову до хлопців нашої громади у напрямку  Донецької, Дніпропетровської областей – міста: Павлоград, Покровськ, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лиман.

10:28 29.09.2023

ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!

Максим МУЗИКА та його рідні  висловлюють невимовну вдячність усім небайдужим, хто допоміг зібрати кошти на тепловізор! Спільними зусиллями в найкоротший термін (одна доба) було зібрано необхідну суму.

17:16 28.09.2023

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

У Клішковецькій громаді відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти в приміщенні ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів». Директор закладу Надія БОДНАР, яка в цьому році була нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», гостинно зустрічала колег.

17:00 28.09.2023

Відкрито збір  коштів на тепловізор для МУЗИКИ МАКСИМА

Шановні мешканці Клішковецької територіальної громади! Відкрито збір  коштів на тепловізор для МУЗИКИ МАКСИМА, старшого стрільця-оператора окремого стрілецького батальйону,  який в даний час перебуває на передовій.

13:03 27.09.2023

ВИЗНАЧЕНО ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ДМИТРА КАРВАЦЬКОГО

Проведено засідання організаційного комітету Клішковецької сільської ради з присудження Премії мені Дмитра Карвацького. На розгляд комітету представлено 11 пакетів матеріалів претендентів на отримання премії імені Дмитра Карвацького. Цьогоріч Клішковецькою сільською радою на премію виділено 50 тис.грн з сільського бюджету, кожний з лауреатів отримає сертифікат на суму 10 000 грн.

15:36 22.09.2023

Відбулося пленарне засідання 29-ої сесії сільської ради

21 вересня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 29-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На сесії були присутні 21 депутат сільської ради, які  прийняли 15 рішень.

13:53 21.09.2023

Відбулася координаційна рада

Сьогодні 20.09.2023 року у приміщенні сільської ради відбулася координаційна рада І відділу Дністровського  РТЦК та СП з сільським головою,  поліцейським офіцером громади, старостами, відповідальними за ведення військового обліку  та керівниками установ, організацій. Розглянули питання про алгоритм оповіщення військовозобов’язаних, їх доставку та інформування.

15:21 20.09.2023

Малинецький старостинський округ доставив допомогу на передову

Цього разу відвідали хлопців, які захищають Україну на передовій у Харківському та Запорізькому напрямках. Вивчили їх потреби. Закупили продукти харчування, ліки, одяг, шини до авто, тощо. До збору коштів на придбання необхідного долучилися приватні підприємці, прихожани релігійних організацій та школа: вчителі, учні і батьки.

11:57 18.09.2023