Чергову гуманітарну допомогу доставлено на передову

Цього разу чергову гуманітарну допомогу доставляли у Запоріжському та Бахмутському напрямку. Відвідали хлопців у місцях їх перебування та лікарнях. Поїздка відбулась завдяки небайдужим жителям усієї Клішковецької громади. Як завжди домашні страви приготували підприємець Семенко Мар'яна та волонтери села Поляна, домашній хліб та випічку надали Марія Гуйван, Ганна Митрофанюк та Ніна Бобик з Клішківців. Педагогічний колектив ОЗО ім. Леоніда Каденюка зібрав кошти, на які депутат сільської ради Веніамін Яковець (с.Шилівці) виготовив 120 банок тушонок, а батьківський комітет цієї школи придбав більше 20-и комплектів термобілизни. Педагогічний колектив ОЗО «Клішковецької ЗЗСО І-ІІІ ст.» (раніше Гімназія) надав солодощі, каву, ковдри, Олександр Палагнюк - цукерки, Ігор Цибуляк з закордону - 6 коробок з консервами, каву та інші продукти, жителі села Рухотин - солодощі, булочки, каву, Анатолій Гайдамащук - яблука.

13:52 09.11.2023

Допомагаємо та обов’язково переможемо

Жителі Малинецького старостинського округу продовжують надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, які захищають територіальну цілісність нашої країни. Цього разу до акції «Допомагаємо та обов’язково переможемо» долучилися приватні підприємці, прихожани Церкви Адвентистів сьомого дня, жителі вулиці Першотравнева та учасники освітнього процесу філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО».

11:20 24.10.2023

Відповідальність за спалювання сміття та сухої трави

Ігнорування громадянами правил пожежної безпеки при спалюванні сміття і сухої рослинності, необережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях призводить до різкого зростання кількості пожеж у екосистемах. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні, загрожують знищенню будівель та споруд житлового сектору, об’єктів господарювання, зелених насаджень та інше.

15:40 23.10.2023

Анонімне опитування серед населення для виявлення конкретних проблем захисту прав людини серед місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса  проведить анонімне опитування серед населення з метою виявлення конкретних проблем захисту прав людини серед місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області.

15:31 23.10.2023

Сьогодні, 22 жовтня 2023 року Клішковецька громада попрощалася з двома ГЕРОЯМИ, які відділи своє життя за Україну.

МИХАЙЛО ШУПАРСЬКИЙ народився 06 березня 1976 року  в  селі Блищадь. Неповну середню освіту здобув, навчаючись у  Ржавинецькій середній школі. Закінчив Заставнівське училище та здобув професію тракториста.  Після закінчення працював в радгоспі Буковинський та Рухотинському лісництві. Завжди був принциповим, чесним, наполегливим, мав свою громадську позицію.

19:13 22.10.2023

ОЛЕКСАНДР КУШНІР народився 12 лютого 1975 року в  селі Малинці у дружній люблячій сім’ї. У 1981 році пішов до 1 класу Малинецької восьмирічної школи. Середню освіту здобув, навчаючись у Шиловецькій середній школі. Улюбленим предметом Олександра у школі була «українська мова», саме тому завжди розмовляв чистою, без помилок і суржикових засмічень мовою. І для інших ставав прикладом того, як треба любити свою солов’їну. Завжди був принциповим, чесним, наполегливим, мав свою громадську позицію.

18:59 22.10.2023

Знову жителі Клішковецької громади у важкій жалобі зустріли загиблого Героя

Знову жителі Клішковецької громади у важкій жалобі сьогодні 21 жовтня на встеленій дорозі  квітами та лампадками  зустрічали загиблого Героя ШУПАРСЬКОГО МИХАЙЛА ГРИГОРОВИЧА, 1976 р.н , учасника АТО, сержанта, командира інженерно-саперного відділення (військова частина А4568).

13:29 21.10.2023

Громада зустріла свого ГЕРОЯ КУШНІРА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА

Живим коридором мешканці громади  20 жовтня  зі схиленими головами, з квітами та прапорами зустрічали загиблого Героя КУШНІРА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА,  солдата, водія-електрика відділення управління командира батареї мінометної батареї третього механізованого батальйону (військова частина А4447), який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

19:53 20.10.2023