Акція «Подаруй дитині свято» до Дня захисту дітей у Клішковецькій громаді

Дата: 03.06.2024 16:08

01 червня 2024 року відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. В Україні це свято набуло особливого значення через повномасштабне вторгнення російської федерації, адже від військових дій страждають всі українські діти: одні чекають когось з рідних з фронту, інші змушені прощатися з кимось з батьків, хто загинув на фронті; багато малюків не можуть ходити до своїх шкіл і гуртків, гратися на дитячих майданчиках та жити у своїх будинках.

Цьогоріч до свята Клішковецькою сільською радою було виділено 21 тисячу гривень з місцевого бюджету та придбано  40 комплектів постільної білизни для таких категорій дітей: четверо дітей загиблих Захисників; четверо дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з числа внутрішьо переміщених осіб; двоє дітей інвалідів із багатодітних родин; троє дітей-сиріт та дев'ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на обліку у відділі «Служба у справах дітей» Клішковецької сільської ради, та 18 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У нашій громаді чисельність діток військових станом на 01.06.2024 року налічує 233 особи. З нагоди святкування Дня захисту дітей Клішковецькою громадою було організовано збір коштів для вручення солодких подарунків для діток наших загиблих (померлих) учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, дітям захисників та захисниць на загальну суму 100 750 гривень. Висловлюємо щиру вдячність всім тим, хто долучився до збору коштів на подарунки, адже цим ви проявили свою небайдужість та вдячність нашим захисникам, які щодня стоять на захисті нашого життя та безпеки, за їхню неоціненну самопожертву та відданість у захисті нашої країни!

Фото без опису

Від імені маленьких жителів Клішковецької громади дякуємо нашим фермерам та фермерським господарствам, приватним підприємцям та іншим небайдужим жителям громади, а саме: Кушніру Петру Сергійовичу (6000 грн.), ТзОВ «Людвік-Агро» (3000 грн.), Боянецькому Івану Дмитровичу (3000 грн.), Держак Ларисі Іванівні (2000 грн.), Бабину Олександру Володимировичу (2000 грн.), Вірсті Олександру Васильовичу (2000 грн.), Збіра Віталію Івановичу (2000 грн.), Галичанському Руслану Олександровичу (2000 грн.), Галичанському Роману Олександровичу (2000 грн.), Главатчуку Руслану Миколайовичу (2000 грн.), Михайлюк Наталії Василівні (2000 грн.), Гайдамащуку Анатолію Васильовичу (2000 грн.), Гайдамащуку Максиму Васильовичу (2000 грн.), Бобику Ігору Олександровичу (2000 грн.), Попову Валерію Михайловичу заправка «Нова» (2000 грн.), магазину «Тано» (2000 грн.), Снігур Антоніні Анатоліївні (1500 грн.), Солом’яному Віктору Васильовичу (1000 грн.), Семенко Мар'яні Федорівні (1000 грн.), Бойко Олександру (1000 грн.), Мельнику Олегу Леонідовичу (1000 грн.) Марчук Світлані Антонівні (1000 грн.), Чебану Віталію Дмитровичу (1000 грн.),  Вірсті Петру Петровичу (1000 грн.), Вірсті Миколі Петровичу (1000 грн.), Карвацькій Іванні Іванівні (1000 грн.), Чебан Ігору Володимировичу (500 грн.), Мотуляку Сергію Максимовичу (500 грн.), Том'як Юлії Вікторівні (500 грн.), Антонюку Геннадію Борисовичу (500 грн.), Чебану Івану Феодосійовичу (500 грн.), Дяволюк Оксані Олександрівні (500 грн.), Гладкій Людмилі Вікторівні (400 грн.), Безушко Марії Дмитрівні, Боцько Наталії Анатоліївні, Паращук Ользі Вячеславівні (1000 грн.), Мельнику Олександру Сергійовичу (200 грн.), Мельничуку Володимиру Федоровичу (200 грн.), Боцько Іллі Івановичу, Пінті Василю Валентиновичу (250 грн.), Пінті Сергію Валенитновичу (250 грн.). До збору коштів долучилися працівники апарату Клішковецької сільської ради (7450 грн.), Полянський старостинський округ (8000 грн.), Малинецький старостинський округ (8000 грн.), Перебиковецький старостинський округ (6500 грн.), Шиловецький старостинський округ: магазин «Класік» (1000 грн.), «Тано» (1000 грн.), «Парус» (1500 грн.), «Пекарня» (1500 грн.), Жейлик Людмила (4000 грн.); Рухотинський старостинський округ: Бранашко Євген Григорович (3000 грн.), Печеряга Сергій Миколайович (3000 грн.), та інші (1500 грн.). На ці кошти було закуплено: олівці кольорові; фломастери; апельсини, сік «Садочок», солодощі (цукерки, печиво Оreo, «До кави», желейки), чай пакетований, сосиски «Глобино», сир «Сулугуні».

ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»

Фото без опису