ГОТУЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА НА ПЕРЕДОВУ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!

Дата: 28.05.2024 11:36

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка у вівторок 04 червня 2024 року буде відправлятися на передову до хлопців з нашої громади за маршрутом: Харківська та Донецька область:  Чугуїв, Шевченкове, Ізюм, Лиман, Слов’янськ, Краматорськ.

ПРОСИМО ВСІХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ.

Збір усього необхідного проводиться у школі Л.Каденюка (старий корпус) за адресою: с. Клішківці вул. Струмінського,2.

ПОТРІБНО: носки, труси, футболки, вологі серветки, газові балончики, плівка, москувальні сітки, цвяхи, сокири, скоби,  набори ключів, туалетний папір,  цигарки, спрей від комарів, тощо.

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, а саме: кава, чай, вода, шоколад, цукерки, печиво, оселедці, тушонка, паштети, ковбаса, сало, окорочка, підчеревина, консервація та продукти тривалого зберігання,  огірки, помідори, капуста, цибуля, часник, хліб та випічка, тощо.

А також потрібні кошти на пальне для авто.

Кому необхідна  тара: відра( 1,3,5,10л) та скляні банки для приготування продукції звертайтесь за нижчевказаними телефонами.

Про те, хто що готує повідомляйте за нищевказаним телефоном Непийводи Віктора, щоб відтворити різноманіття клішковецьких страв.

ОСОБЛИВЕ ПРОХАННЯ до всіх рідних, друзів, знайомих наших захисників в даному напрямку надати номера їх телефонів для того, щоб охопити увагою більшу кількість хлопців .

Родичі наших захисників можуть передати іменні посилки.

Збір коштів та інформації про наших захисників проводять:

Непийвода Віктор, 0502305617, Карвацький Руслан 0992868948.