Пасхальні подарунки- дітям !

Дата: 06.05.2024 12:33

Великдень – це свято, яке пробуджує небайдужі душі до добрих справ та продовжує святу Ісусову справу – творення ДОБРА на Землі.

Напередодні Великодніх Свят у Чистий Четвер у Клішковецькій громаді за сприяння меценатів та старост сіл громади було вручено пасхальні подарунки дітям вразливих категорій громади. Серед спонсорів: постійний – це супермаркет «Добре», а також  родини: Тимка І.В., Печеряги В.С., Боштана В.В.

Великодні пасочки, солодощі та фрукти, які так люблять діти, було з любов’ю і щедрістю покладено у подарункові пакети. Подарунки отримали 12 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 27 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Разом діти згадали про земне життя Ісуса, і пообіцяли наслідувати Його у всіх своїх вчинках та помолилися за МИР на Україні і воїнів, що боронять нашу Святу Українську Землю. Бо Христос Воскрес і Він Воістину Воскрес!