Дата: 28.03.2024 10:58

МЕЛЬНИЧУК Феодосія Михайлівна, жителька села Шилівці Клішковецької територіальної громади святкує сьогодні свій 100-й День народження. У цьому місяці наша громада вітає третього сторічного ювіляра. І кожен із них погоджується, що основою довголіття є любов до життя. З привітаннями до ювілярки завітали представники місцевої влади та пенсійного фонду. Іменинниці були вручені: почесна грамота Департаменту соціального захисту населення ОДА та почесна грамота сільської ради за багаторічну і добросовісну працю, значний особистий внесок в розвиток громади, за відданість громадянському обов’язку та з нагоди 100-річчя від Дня народження.

Фото без опису

Феодосія Михайлівна народилася 28 березня 1924 року. Хоч має стільки років, але  все добре  пам’ятає.

Ще дівчиною почала працювати. Працювала на будівництві Шиловецької школи, виконуючи важку роботу: тачкою возила каміння та цеглу. По закінченню будівництва, 11 років працювала у школі прибиральницею. Вийшла заміж за односельчанина Василя, у якого були доньки Ольга (1 рік) та Ніна (2 роки). Дівчатка стали для неї рідними. У 1962 році народився  син Сергій, у 1965 – Віктор, який є найменшим у сім’ї  і її опікою.

Після роботи у школі пішла працювати у колгосп дояркою, де на фермі працював і її чоловік Василь.  Зі  45-ирічним  колгоспним стажем вийшла на пенсію.

Завжди весела, привітна, відповідальна, моторна, Федосія Михайлівна любила музику, любила співати. Прививала і у дітей любов до пісні, найменшому Віктору купила гармошку. У 1982 році стала вдовою. І всю свою любов вона віддає сьогодні своїм дітям, онукам, яких у неї восьмеро та правнукам, яких у неї дванадцятеро.

Фото без опису

Рідні жінки розповідають, бабця стала довгожителькою, бо має добре серце.

Бажаємо ювілярці міцного здоров'я, родинного затишку і, саме головне, мирного неба !