Масштабна пожежа: горів ресторан

Дата: 26.02.2024 12:57

За минулу добу на території Чернівецької області зареєстровано 6 пожеж. Найбільша сталася на Хотинщині.

24 лютого до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в одному із закладів харчування села Шилівці Клішковецької територіальної громади.

На місце події прибули рятувальники 7 та 3 державних пожежно-рятувальних частин, 1 відділення групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та місцеві пожежно-рятувальні команди сіл Клішківці, Колінківці та Недобоївці.

На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів площа пожежі становила 200 квадратних метрів.

Вогнеборці ліквідували пожежу у тих масштабах, які були на момент прибуття та врятували будівлю від знищення.

Від Головного управління ДСНС до ліквідації залучалося 19 чоловік особового складу 5 одиниць техніки, від місцевих пожежних команд 8 чоловік та 4 одиниці техніки.

Загиблих та травмованих на пожежі немає. Причину встановлюють фахівці.

Джерело: Головне управління ДСНС України в Чернівецькій області.