ОБІГНАТИ СВОЮ ТІНЬ

Дата: 26.02.2024 12:10

28 лютого у Національному музеї Тараса Шевченка відкривається персональна ювілейна виставка робіт нашого земляка Філіппа Чорноброва під назвою «Обігнати свою тінь», яка буде працювати до 17 березня. Відкриття о 18.00 за адресою: місто Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12.

«Народився у 1948 році на Буковині, в селі Клишківці Хотинського району. Закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва (1968), Харківський художньо-промисловий Інститут, факультет "Інтер'єр і обладнання" (1977).

Працював архітектором; викладав у художніх школах для дітей. Працює як дизайнер, проектує інтер’єри, створює декоративні вітражі, фонтани, світильники; займається різьбленням по дереву і створює монументальні панно.

У творчому доробку Чорноброва понад 65 художніх виставок: всеукраїнських, республіканських, персональних, групових, міжнародних; участь у симпозіумах та пленерах. Твори митця знаходяться в приватних колекціях США, Італії, Франції, Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Кореї, Чехії, Шотландії, а також країн СНД і України та багатьох музеях.»