До дітей – з подарунками.

Дата: 03.01.2024 09:26

У Клішковецькій громаді проживає понад 2000 дітей віком від 0 до 18 років. Суворі реалії сьогодення ставлять у пріоритеті турботу про тих, які не в силі створити собі свято, не в силі надати навіть собі допомогу та потребують турботи і піклування з боку дорослих. Напередодні та у період Новорічно – Різдвяних свят відділ «Служба у справах дітей» Клішковецької ТГ звернувся до небайдужих меценатів громади, щоби організувати подарунки для статусних та потребуючих дітей. Відгукнувся господар серії магазинів «Добре»  Іван Сорочан та керівництво маркету «Тано», що у Клішківцях. Працівниками магазинів було складено продуктові пакети (а їх всього 12) зі смаколиками і солодощами та щиро вручено дітям, створивши святковий настрій. Також були запрошені статусні діти громади у відділ «Служба у справах дітей» для вручення подарунків від  Служби у справах дітей Чернівецької обласної військової адміністрації. Діти отримали теплі  пледи та термокружки ( всього 10 комплектів). Приємно було спостерігати, як радісно і задоволено світилися очі дітей, що чекали свята.

Відділ « Служба у справах дітей» вітає усіх небайдужих з Новорічними   святами та бажає всім, щоби Бог дав можливість творити добро дітям! Здоров’я  і миру, щастя і благополуччя всім!