Допомагаємо та обов’язково переможемо

Дата: 24.10.2023 11:20

Жителі Малинецького старостинського округу продовжують надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, які захищають територіальну цілісність нашої країни. Цього разу до акції «Допомагаємо та обов’язково переможемо» долучилися приватні підприємці, прихожани Церкви Адвентистів сьомого дня, жителі вулиці Першотравнева та учасники освітнього процесу філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО».

Разом вони зібрали близько 2 тонн гуманітарної допомоги – продукти харчування, засоби особистої гігієни.

Малинецький староста Василь БОЯРИН, який був одним із учасників акції та доправив гуманітарну допомогу воїнам-захисникам на передову на Запорізький та Донецький (Авдіївка) напрямки, наголосив, що волонтерська співпраця за різними напрямами триватиме й надалі.

Щиро дякуємо усім небайдужим жителям с. Малинці, хто в такі важкі часи надав посильну допомогу нашим захисникам. Адже участь у доброчинних акціях єднає молодь, формує свідомість, виховує патріотизм та є важливою складовою спільних дій, спрямованих на майбутню перемогу.

ЗБІР ДОПОМОГИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням знов долучитися до збору продуктів харчування: м’ясних консервів, печива, цукерок, чаю, цукру, крупів, консервації в банках не більше 1 л., засобів особистої гігієни, теплого одягу, особливо шкарпеток та устілок у взуття.