Відбулося пленарне засідання 30-ої сесії сільської ради УІІІ скликання

Дата: 11.10.2023 13:47

11 жовтня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 30-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На сесії були присутні 14 депутатів сільської ради, які прийняли 5 рішень.

Затвердили:

- договора, укладені сільським головою від імені ради, з питань віднесених до її виключної компетенції;

- зведені кошторисні розрахунки на об’єкти комунальної власності:

будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Головна,82-Б (стадіон) в селі Клішківці;

капітальний ремонт будинку культури з впровадженням енергозберігаючих заходів по вул. Маковійчука,2 в с.Шилівці

Внесли зміни до:

- сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2023 рік;

- штатних розписів закладів освіти громади: Шиловецький закладу дошкільної освіти, Клішковецька музична школа ім.Василя Фокшука на підставі звернень дирекцій закладів.

А також депутати обговорили попередній проект реконструкції пам’ятника та площі Слави у центрі громади у селі Клішківці. Були внесені ряд пропозицій. Дійшли до висновку, доручити архітектору розробити кілька проектів (як варіанти) і виставити на громадське обговорення.

Усі рішення тридцятої сесії сільської ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації»