Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2023 17:28

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Уже другий рік поспіль останній дзвоник проходить в умовах повномасштабного вторгнення. Збройні Сили України мужньо захищають суверенітет та цілісність нашої незалежної України. Кожен із наших захисників є батьком, сином, братом.  Вони  борються  за щасливе і мирне життя нашого підростаючого покоління, за те, щоб сьогодні  наші діти мали можливість спокійно відзначити свято останнього дзвоника.  Ми щирого дякуємо їм за все.

Привітання учням із останнім дзвоником у прозі

Хочу привітати всіх  вас зі святом Останнього дзвоника! Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису Клішковецької територіальної громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Хочу сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Сьогодні особливий день для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2023 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої України! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Пам’ятайте: ви потрібні Клішковецькій територіальній громаді, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви.

Клішковецький сільський голова     Віктор ДРОНЬ