Буковинський письменник, краєзнавець, дослідник Георгій БОТА презентував збірки оповідань "Долі з вогню, землі та любові"

Дата: 25.05.2023 17:38

25.05.2023 в ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» буковинський письменник, краєзнавець, дослідник Георгій БОТА презентував збірки оповідань "Долі з вогню, землі та любові".

Зустріч видалась по-родинному теплою і цікавою: пан Георгій охоче спілкувався із аудиторією, захопливо, із притаманним йому колоритом та нотками гумору, розповідав про свій життєвий і творчий шлях та плани на майбутнє, що надзвичайно зацікавило слухачів: наших учнів, які з величезним задоволенням задавали питання пану Георгію, залюбки слухали уривки його оповідань, розповідали власні життєві історії, які можуть лягти в основу майбутніх творів.

На завершення зустрічі кожен мав можливість поповнити свої домашні книгозбірні самобутніми виданнями із дарчим підписом автора та зробити фото на згадку.

Такі зустрічі гріють душу. Шануймо наше, УКРАЇНСЬКЕ! Бажаємо пану Георгію невичерпного натхнення, аби й надалі писати і знаходити живий відгук у серцях численних читачів.