Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надії»

Дата: 22.05.2023 12:49

20 травня в Хотині проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надії». З'їхалися хореографічні колективи та вокалісти різного віку і з різних куточків України:  Хмельниччини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Вінниччини, Львівщини, Одещини, Полтавщини, Житомирщини, Чернігівщини, Дніпропетровщини, Чернівеччини, серед них юні таланти  Клішковецької територіальної громади.

Учасників оцінювало компетентне професійне журі. І обрати переможців з такого сузір'я талантів було дуже непросто.

Дуже драйвово, наймасовіше і з найбільшою кількістю найвищих нагород серед танцювальних гуртів виступив колектив сучасного танцю "Топ-Данс" (керівник  Галина Кушнір).

Найменші учасники 3-5років отримали ІІ премію, молодша вікова група - І та ІІ премію, старша група колективу - нагороди Гран-прі за всі 3 танцювальні номери, які представили.

Наші юні таланти, вокалісти вокальної студії " Щасливі діти" (керівник Альона Татарчук), гідно представили нашу громаду: Уляна Носата - І премія, Вікторія Деордійчук - І премія, Марійка Гайдамащук - ІІ премія, Ліза Руснак - ІІ премія.

Вихованці вокальної студії "Grand Kids" (керівник Ірина Марковська) склали достойну конкуренцію та привезли заслужені перемоги.

У молодшій віковій категорії  Чебан Віталінка - лауреат ІІІ премії, Палагнюк Катерина  відзначена ІІ премією.

У середній віковій категорії Марковська Софія -  лауреат ІІ премії, І премію виборола Антонюк Дарина.

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надії» хореографічний колектив під керівництвом Кушнір Галини,  вокальну студію "Grand Kids" під керівництвом Ірини Марковської та вокальну студію " Щасливі діти" під керівництвом Альони Татарчук!